McAfee | Prolink

McAfee

McAfee

McAfee dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. McAfee, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir. www.mcafee.com

Mcafee Yeni Nesil İnternet Güvenliği Sistemleri

Siber güvenlik denince akla ilk gelen markalardan olan McAfee, global pazardaki yetkinliğini siber güvenliğini koruduğu çok uluslu şirketler ile pekiştiriyor. Kurumsal ve bireysel birçok çözüm geliştiren McAfee , her ölçekten kişi ve kurumun gereksinimlerine uygun çözümler üretiyor. Sunduğu kapsamlı internet güvenliği sistemleri ile art niyetli siber saldırganlara karşı etkin bir savunma sistemi geliştiren firma, teknolojik ürünleri ve yenilikçi çözümleri ile birlikte çalışmadan aldıkları ilhamla siber dünyayı daha güvenli bir yer haline getirir. Hem kişiler için hem de kurumlar için farklı yaklaşımlarla sunduğu siber güvenlik çözümleri ile gereksinimlere tam olarak uyumlu olan etkin çözümler sunar. Evler için PC optimizasyonu, antivirüs, güvenli web taraması ve çok daha fazlasını sunan McAfee, kurumlar için de geliştirdiği farklı çözümleri ile şirketlerin hassas verilerini siber tehditlere karşı tam olarak korur.

McAfee Kurumsal ve Bireysel Çözümler Geliştiriyor

Geliştirdiği kurumsal ve bireysel çözümlerle hem hane halkının hem de şirket çalışanlarının rahat bir nefes almasını sağlayan McAfee, geliştirdiği ev tipi çözümlerle kimliğinizi ve gizliliğinizi etkin bir şekilde korumanıza yardımcı oluyor. Hem kendinizi hem de ailenizi siber saldırılara karşı korumanıza yardımcı olan sistemler, zararlı yazılımlar ve casus yazılımlar için kapsayıcı önlemleri ile rahat bir nefes almanızı sağlıyor. Sunduğu kapsamlı internet güvenliği hizmetleri ile hem cihazınızın hem de cihaz içerisinde bulunan kişisel verilerinizin korunmasına yardımcı olan McAfee, ödüllü virüs korumasına sahiptir. Bu özelliği ile dünyanın birçok noktasında siber güvenlik alanında tercih edilen ilk marka olma özelliğini taşıyan McAfee çok yönlü gizlilik koruması sağlar.

McAfee ile Dijital Kimlik Hırsızları İşsiz Kalacak

Dijital kimlik hırsızlarının işine büyük bir ket vuran McAfee, bilgisayarlarınızdaki veya şirket telefonlarınızdaki hassas dosyaların tam kapsamlı olarak korunmasını sağlayarak dijital kimlik hırsızlarına göz açtırmaz. Her tür siber saldırıya karşı üstünlük kazanmanıza yardımcı olan sistemler, donanımlardan daha hızlı güvenlik sağlanmasına olanak tanır. Antivirüs programları bilgisayarı yavaşlattığı için McAfee bulut tabanlı teknoloji sistemi ile bilgisayarlarda herhangi bir performans düşüklüğü yaşatmadan işlev görmeye devam eder. Virüs koruma programı olmasının çok ötesinde etkili çözümler sunan McAfee, kişi ve kurumlar için özel olarak geliştirdiği ev tipi yazılımlarda tüm ailenin programdan yararlanabilmesi için çoklu cihaz koruması seçeneğine sahiptir. Cihazların hızını yavaşlatmadan 5 ila 10 cihazın aynı andan programdan faydalanmasını sağlayan McAfee, sunduğu virüs koruma sistemleri ile kişisel verilerinizin etkin olarak korunmasını sağlar.

McAfee’den Kapsamlı Antivirüs Sistemleri

Kişi ve kurumlara özel kapsamlı antivirüs sistemleri sunan McAfee, kötü amaçlı web sayfalarından kimlik avına kadar siber tehditlere karşı tam kapsamlı koruma sağlar. Güvenlik dönüşümü prensibi ile hizmet veren McAfee, amaca yönelik çözümleri ile işinizi çok daha verimli bir şekilde geliştirmenize yardımcı oluyor. Risk yönetimi ve tehdit istihbaratı hizmetleri de sunan McAfee, yapay zeka yardımıyla cihazlarınızı siber tehditlere karşı etkin bir şekilde korur.

McAfee Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin