| Prolink

Crowdstrike

Crowdstrike

CrowdStrike bulut tabanlı uç nokta korumasında liderdir. Yeni nesil AntiVirus (AV), uç nokta tespiti ve yanıtı (EDR) ve 7/24 yönetilen avcılık hizmetini bir araya getiren ilk ve tek şirket olarak uç nokta güvenlik pazarında devrim yaratmıştır. Günümüzde, çoğu kuruluş eski antivirüslerini (AV) değiştirmek istemektedir.  CrowdStrike, yeni nesil tehdit önleme teknolojilerini şekillendirmede dünya bilişim sektörüne liderlik etmektedir.

CrowdStrike Falcon® platformunun tek ajan mimarisi, bulut ölçeğinde yapay zekadan (AI) yararlanır ve şirket genelinde gerçek zamanlı koruma ve görünürlük sağlar, böylece ağdaki veya ağın uç noktalarına yönelik saldırıları önler. CrowdStrike Threat Graph® ve CrowdStrike Falcon korelasyonu; gerçek zamanlı olarak haftada 3 trilyondan fazla uç nokta ile ilgili olayı ilişkilendirerek, dünyanın en gelişmiş veri platformlarından birini beslemektedir.

En büyük farklılıklarından biri, Falcon platformunu diğer bazı rekabetçi çözümler gibi haftalar veya aylar yerine saatler içinde kullanıma sunabilmesidir. Bu nedenle, son kullanıcı için herhangi bir kesinti olmaksızın benzersiz ölçeklenebilirlik, anında değerleme süresi, daha hızlı algılama ve yanıt sürelerinden yararlanabilir.

Dünyanın sayılı büyük şirketleri Crowdstike’a güvenmektedir. Bu kuruluşların başında, Fortune 100 şirketleri, global organizasyonlar, kurumsal bankalar, sağlık hizmeti veren kuruluşlar ve enerji sektöründeki şirketler gelmektedir.  

Crowdstrike Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin