Barracuda | Prolink

Barracuda

Barracuda

Barracuda, kurumsal düzeyde buluta hazır güvenlik çözümleri üretmektedir. Portföyünde yer alan güvenlik ürünleri ve hizmetleri, buluta geçişinizi kolaylaştırmak ve yeni bulut altyapınızda ihtiyacınız olan gelişmiş güvenliği sağlamak üzere tasarlanmıştır. Hem şirket içi hem de bulutta barındırılan ortamlarda kesintisiz güvenliği arttırarak, tüm güvenlik altyapınız üzerinde tek noktadan görünürlük ve kontrol sağlamaktadır. 200.000'den fazla küresel müşteri; çalışanlarını, verilerini ve uygulamalarını çok çeşitli tehditlerden korumak için Barracuda'ya güvenmektedir. Barracuda, e-posta koruması, uygulama ve bulut güvenliği, ağ güvenliği ve veri koruması için kolay, kapsamlı ve uygun fiyatlı çözümler sunar. Bugünden yarının güvenlik teknolojisini sunmak için sürekli yenilikler yapmaktadırlar. 2018 yılı itibari ile Prolink, Barracuda Networks Türkiye Distribütörü olmuştur.

Barracuda Bulut Güvenlik Çözümleri ile Şirketinizi Güvence Altına Alın

Şirketlerin siber güvenlik tehditlerine karşı etkin çözümler üreten Barracuda Networks’ün Türkiye distribütörü olan firmamız, bulut teknolojisi ile desteklenen sistemlerle cihazlarınızda yer kaplamadan siber güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur. Buluta hazır güvenlik çözümleri ile şirketlerin gereksinimlerine en uygun yazılım programlarını sunan sistemde hem şirket cihazlarında hem de yedek olarak bulutta veri depolama imkanı vardır.Barracuda Networks, email güvenliği,mail arşivleme, office 365 yedekleme ve web uygulama güvenliğinde lider marka konumundadır.

Tek Noktadan Siber Güvenlik Kontrolü Sağlayın

Şirketlerin iç ve dış siber tehditlerden korunması amacıyla geliştirilen ve üstün teknoloji ile donatılan Barracuda markası ile tek noktadan güvenlik kontrolü sağlamanız mümkündür. Günün her saatinde ve bulunduğunuz her yerden takip edebileceğiniz güvenlik sistemleri sayesinde bulunduğunuz her yeri şirketinizin kontrol noktasına dönüştürebilirsiniz. Küresel çapta yüzbinlerce müşterisi olan Barracuda markasının çalışanlarınızın verilerinden şirketinizin en hassas verilerine kadar sunduğu tam kapsamlı koruma hizmetlerinden faydalanarak iş akış süreçlerinizde sürekliliği sağlayabilirsiniz.

Kapsamlı Siber Güvenlik Çözümleri

Alanında uzman bir ekip tarafından hazırlanan ve şirketlerin gereksinimlerine göre özeleştirilebilen sistemler sunan Barracuda e-posta korumasından ağ güvenliğine, bulut güvenliğinden veri korunmasına kadar şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm siber güvenlik açıkları için bir çözüm sunar. Barracuda Networks Türkiye Distribütörü olan firmamız geleneksel e-posta ağ geçidi çözümlerinden çok daha fazlasını sunarak 13 temel e-posta tehdidine karşı öngörüler elde etmenizi ve olası siber saldırılara karşı kalkan oluşturmanızı sağlıyor. Siber saldırıların %91'inin bir e-posta ile başladığının bilincinde olan şirketler, en hassas verilerini korumak ve ileride siber güvenlik zafiyetlerinden zarar etmemek için bugünden Barracuda Networks hizmetlerinden faydalanır.

Barracuda Networks’ün Kapsamlı Hizmet Politikası

E-posta koruması, uygulama ve bulut güvenliği, web uygulaması güvenlik duvarı, yük dengeleyici ADC, güvenlik açığı yöneticisi ve düzeltme hizmeti, ağ güvenliği, cloudgen güvenlik duvarı, firewall insights, web güvenliği ağ geçidi, veri koruması ve destek birimleri ile hizmet verir. Şirketleri büyük ölçüde maddi hasara uğratan siber saldırılara karşı teknolojik altyapısı ile kusursuz çözümler üreten Barracuda, iş akış süreçlerini sekteye uğratacak veya şirket verilerini tehdit edecek herhangi bir siber saldırıya karşı veri güvenliği sağlar. Farklı koruma katmanlarıyla şirket bilgisayarlarına veya telefonlarına gelebilecek her türlü siber saldırıya karşı etkin çözümler üreten Barracuda Networks, sunduğu entegre çözümlerle bulut altyapınızı güvence altına almanıza yardımcı olur.

Siber Güvenlik Sistemleri ile Şirketinizin En Hassas Verileri Koruma Altında

Web sitelerinizden uygulamalarınıza kadar siber güvenlik içerisine giren tüm donatıların etkin bir şekilde korunmasına yardımcı olan Barracuda Networks, web sitelerinizin barındırıldığı hosting alanları da dahil olmak üzere tam kapsamlı bir hizmet sunar. Sunduğu güvenlik duvarları ile AWS, Azure, Google Cloud Platform gibi farklı tarayıcılar için tek bir çözüm sunan programlar, otomatik güveli açığı iyileştirilmesi hizmeti ile siber çözümlerinizin performansını ve güvenliğini korumanızı sağlar. Şirketinizin tüm kullanıcılarını, uygulamalarınızı ve verilerinizi koruyan sistemler, dağıtılmış ağlarınızı ve güvenlik duvarlarınızı korurken aynı zamanda verilerinizi korumaya yönelik hepsi burada yaklaşımını benimser.

Barracuda Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin