Attivo Networks | Prolink

Attivo Networks

Attivo Networks

Attivo Networks yanıltma tabanlı tehdit tespitlerinde lider firmadır. 2011 yılında kurulan Attivo Networks, şirketlerin ağ yapılarında, kamu ve özel veri merkezlerinde, ve de Endüstriyel Kontrol Sistemi (ICS)SCADA, Internet of Things (IoT), Satış raporları (POS) gibi özelleştirilmiş çevrelerde, ağ içi kapsamlı bir yanıltma platformu sağlar. Firmalarda en iyi güvenlik sistemleri bile tüm saldırılara karşı tam koruma sağlayamazken Attivo Networks siber atakları tespit etmek, izole etmek ve bu ataklara karşı savunma konusunda görülebilir, doğrulanabilir alarmları verir. Saldırıları yapanlar bu yanıltma sistemiyle kendilerini ele vererek; kapsamlı saldırı analizleri yapılabilmesini, verilerin toplanmasını ve atağa karşı cevapların verilmesi sayesinde sistem bileşenlerine koruma sağlar.

Attıvo Networks ile Şirketlerin En Hassas Verileri Güvende

Şirketler veri güvenliklerini sağlaması ve en hassas bilgilerini iç ve dış tehditlerden korunması için önleyici teknolojik programlara başvurur. Tek noktadan kesintisiz hizmet sağlayan Attivo Networks ise şirketlerin ihtiyaç duyduğu siber güvenlik hizmetlerini tek bir noktadan sunar. 2011 yılından bu yana hizmet veren Attivo Networks, global ölçekli ulusal ve uluslararası birçok şirkete teknolojik destek verir. Özellikle yanıltma tabanlı tehdit tespitlerinde uzmanlaşan marka, kamu ve özel merkezlerden şirketlerin ağ yapılarına kadar birçok alanda kullanılabilen entegre çözümler sunar. Satış raporları (POS), Endüstriyel Kontrol Sistemi (ICS)SCADA ve Internet of Things (IoT) gibi özelleştirilmiş alanlarda entegre hizmetler sunan Attivo Networks, şirketlerin siber güvenlik ihtiyaçlarına önemli katkılar sağlar.

Siber Ataklar Attivo Networks ile İşlevsiz

Siber ataklara karşı etkili çözümler sunan Attivo Networks şirketlerin en hassas verilerinden şirket çalışanlarının bilgisayarlarında bulunan verilerin korunmasına kadar çok kapsamlı seçenekler sunar. Siber atakların tespit edilmesini sağlayan Attivo Networks, bu sayede atağın sisteme herhangi bir zarar vermeden bertaraf edilmesini sağlar. Atakların izole edilmesinde de oldukça başarılı sonuçlar sunan Attivo Networks, ataklar karşısında görülebilen ve doğrulanabilen alarmlar verir. Yanıltıcı ataklar ile siber saldırıda bulunan kişilerin kendilerini açık etmelerini sağlayan sistemler, saldırının sisteme zarar vermeden ortadan kaldırılması için etkin çözümler sunar.

Şirketlere Özel Kişiselleştirilebilir Önleyici Sistemler

Yanıltma tabanlı tehdit tespitleri ile şirketlerin en hassas verilerinin korunmasını sağlayan Attivo Networks, kapsamlı saldırı analizleri yaparak bir sonraki saldırı için güvenlik açıklarının tespit edilmesini, durum raporlaması yapılmasını ve önlem alınmasını sağlar. Verilerin toplanmasını ve karşı yanıtların verilmesiyle sistem bileşenlerinin korunmasını sağlayan program, kullanıcılarının iş akış süreçlerinin kesintisiz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. Ağa sızmayı başaran saldırganların verebilecekleri olası tahribat seviyesini minimuma indirgemek amacıyla hazırlanan program, şirketinizin en değerli verilerinin zarar görmeden kurtarılmasına yardımcı olur. Aldatma tuzaklarının üretilmesi prensibine dayanan sistem, teknoloji varlıklarının tehdit edilmesinde otomatik olarak devreye girer. Gerçek ve sanal işletim sistemlerinde çalışabilme özelliğine sahip olan programlarda saldırganların kimlik bilgilerini çalmanın bir yöntemini keşfettiklerini düşünmeleri için yanıltma prensibi esas alınır. Program sayesinde saldırgan, ayrıcalıkları yükseltmenin mümkün olduğuna inandırılır.

Siber Suçluları Tuzağa Düşürün

Siber suçluların yanıltılarak tuzağa düşürülmesini sağlayan sistemlerde saldırganların sisteme sızmak için kullandıkları yöntemler kaydedilir. Böylece sonraki girişimlerin başarısızlıkla sonuçlanması için gerekli önlemlerin alınması adına ihtiyaç duyulan zaman kazanılır. Merkezi bir aldatma sunucusuna yönlendirilen saldırgan, böylece bir daha sistem verilerine erişme için girişimde bulunamaz. Siber saldırılara karşı tam kapsamlı güvenlik sağlayan Attivo Networks, siber atakların önlenmesinden atakların izole edilmesine, ataklara karşı doğrulanabilir alarmların verilmesinden yanıltma sistemlerinin devreye girmesine kadar birçok donatıyı tek bir platformdan sağlar. Yanıltma tabanlı tehdit tespitlerinde tam koruma sağlayan marka, siber suçlunun verilen ayaklara karşı verdiği yanıtlarla sistem bileşenlerinin korunmasına yardımcı olur.

Attivo Networks Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin