Red Hat | Prolink

Red Hat

Red Hat

Henüz yirmi yıl önce Red Hat, daha iyi bir yazılım geliştirme düşüncesi ile yola çıktı. Geçmişten günümüze IT liderleri, açık kaynak savunucuları, açık kaynak kod geliştiricileri ile birlikte yol alarak IT geleceği için mükkemmel bir temel olan Red Hat Enterprise Linux  işletim sistemini oluşturdular. Fakat bu daha başlangıçtı.

Bugün Red Hat geniş ürün portföyü ile açık kaynak kod dünyasında pazar lideri konumunda. CIO’lar ve IT departmanları, iş ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler için Red Hat’e güveniyorlar. Red Hat’in sağlamış olduğu çözümler performans, güvenilirlik ve sağladığı değerler ile teknoloji lideri olması nedeni ile Fortune 500’de yer alan şirketlerin %90’ından fazlası tarafından tercih edilmekte. Red Hat’in güvenilir ve  yenilikçi çözümleri bu şirketleri geleceğe hazırlamaktadır.

Katma değerli distribütörlük anlayışı ve uzman kadrosu ile faaliyet gösteren Prolink, 2010 yılından bu yana, açık kaynak kod dünyasında piyasa lideri olan Red Hat’in tek yetkili distribütörüdür. Red Hat, Türkiye pazarının açık kaynak yazılım çözümlerine olan ilgisi ve talepleri doğrultusunda hareket ederek, 2014 yılında Red Hat Türkiye ofisini açarak faaliyetlerine başlamıştır.

Red Hat Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin