Netskope | Prolink

Netskope

Netskope

Netskope, bulut, ağ ve güvenliği yeniden yorumlayarak güvenlik ekiplerini kuruluşlarının dijital dönüşüm yolculuğunu güvenceye almak için gereken doğru koruma ve hız dengesi ile güçlendirmektedir. Firmalarda bulut ve mobilin organik olarak benimsenmesi ve güvenliği yavaşlatmadan risk yönetimi güvenlik ekipleri için zorluklar yaratır. Güvenlik ekipleri, geleneksel olarak ağır kontroller uygulayarak riski yönetmiştir, ancak günümüz iş dünyası, hız kısıtlanmadan hızlı hareket etmek istemektedir. Firmalara verileri ve kullanıcıları her yerde koruyabilen yeni bir çevre gereklidir. Netskope, bulutun dilinden çok iyi anlar ve sunduğu güvenlik bulutu, bulut hizmetlerine, web sitelerine ve özel uygulamalara herhangi bir yerden, herhangi bir cihazdan erişirken rakipsiz görünürlük, gerçek zamanlı veri ve tehdit koruması sağlar. Merkez ofisi Santa Clara’da ve 1000’den fazla çalışanı, 20’den fazla aldığı patentli teknolojisi bulunmaktadır. 2019 yılı itibari ile Prolink, Netskope Türkiye Distribütörü olmuştur.

Netskope İle Siber Saldırılara Karşı Etkin Savunma

Bilişim teknolojileri kapsamında kurumsal çözümler sunan Netskope, sağladığı imkanlarla veri güvenliğinin azami ölçüde korunmasını sağlar. Siber saldırılara karşı etkin savunma mekanizmaları geliştiren yazılımlarla, kullanıcılarının dijital dönüşüm yolculuğunu tam kapsamlı olarak güvence altına almayı başaran marka, bulut tabanlı yazılım teknolojisi ile bilgisayarlarda yer kaplamıyor.

Netskope Sistemleri Bir Bulut Kadar Hafif

Bulut tabanlı teknolojisi ile bilgisayarlara veya tablet ve telefonlara ayrı bir kurulum gerektirmeyen Netskope, bu özelliği ile cihazlarda pey kaplamıyor ve cihazları yavaşlatmıyor. Risk yönetimini kullanıldığı cihazları yavaşlatmadan gerçekleştiren sistemlerde kullanılan yeni nesil yazılım teknolojileri yapay zeka desteklidir. Siber saldırıların öngören, tespit eden ve püskürtülmesine yardım eden sistemlerde hız kısıtlaması olmadan güvenliğin etkin olarak sağlanması mümkün hale gelmiştir. Kullanıcıların ve verilerin bulundukları her ortamda korunmasını sağlayan sistemler hız, güç ve güveni bir arada sunar. Gerçek zamanlı veri ve tehdit koruması sağlayan programda siber saldırılara hiçbir şekilde geçit verilmez. İster kurum içi çalışanların kullandığı bilgisayarlarda isterseniz de şirketinize uzaktan destek veren çalışanlar için BT güvenlik uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Kanada merkezli olan marka, ağ erişimi yerine sıfır güvenlik prensibini benimser. Böylece ağ geçidinden geçen gün eylemlerin kontrol altında tutulması sağlanır. Bu da kötü niyetli yazılım olarak görünmeyen, ancak içinde virüs barındıran eylemlerin dahi anında tespit edilmesine ve bertaraf edilmesine olanak tanır.

Kişiselleştirilebilir Özellikleri ile Dünya Çapında Bir Ayak İzi

Kişiselleştirilebilir ölçekleriyle kullanıcılarına özelleştirilebilir sistemler sunan Netskope, orta ve büyük ölçekli firmalar ve kurumlar için özel olarak geliştirdiği sistemlerle şirketlerin en hassas verilerinin kusursuz bir şekilde korunmasını sağlıyor. Şirket içine fiziki olarak nasıl yabancılar giremiyorsa sanal ortamda da siber suçlular giremiyor. Farklı gereksinimler için özgün yazılımlar geliştiren marka, kurumsal uygulamaları işletmenin ağ ucu yerine bulut platformunda muhafaza eder. İnternet uygulamalarına çok kolay ve hızlı bir şekilde erişmenize imkan tanıyan bulut platformunda kullanılan altyapılar hizmet ortak yazılımı, karma BY ile veri merkezi, genel bulut yazılımı gibi uygulamaların merkezden dağıtılması ile uyum sağlar. İşletmelerin veri merkezlerinde ve genel bulut üzerinde güvenlik duvarlarının arkasında faaliyet gösteren özel uygulamalara güvenli erişimi de kapsayan sistemler, kurumların veri güvenliğini korumasında etkili çözümler sunar.

En Hassas Şirket Verileri Netskope’un Koruması Altında

Şirket verilerinin etkin bir biçimde korunmasına yardımcı olan Netskope, geliştirdiği siber güvenlik çözümleri ile hem çalışanların hem de veri merkezinde görev alanların bilgisayarlarında, tabletlerinde veya telefonlarındaki sistem açıklarının korunmasını sağlayarak olası bir siber saldırı tehdidini önler. Caydırıcı özellikteki güvenlik önlemlerine karşın sisteme herhangi bir siber saldırı gelmesi durumunda anında harekete geçerek yapay zeka destekli uygulamasıyla saldırının püskürtülmesini sağlayan sistem, aynı zamanda siber suçlunun kimliğinin tespit edilmesine de yardımcı olur. Bu özelliği ile birçok kurum ve kuruluşta tercih edilen Netskope, sunduğu tüm hizmetleri bulut platformunda arz ettiği için de işlevseldir.

Netskope Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin