Netscout, Arbor | Prolink

Netscout | Arbor

Netscout | Arbor

NETSCOUT, bilişim sektörünün öncelikli gereksinimleri olan “servislerin kesintisiz çalışması, beklenen performansta çalışması ve siber ataklara karşı korunmuş olması” çerçevesinde oluşturulmuş bütünleşik çözümler sunan bir şirkettir.

NETSCOUT’un Arbor markası altında sunduğu siber güvenlik çözüm portföyü 20 yılı aşkın bir deneyimi müşterilerinin hizmetine sunmakta, Siber Saldırılara ve DDoS ataklarına yönelik ürünleri ile kurumsal pazardan telekom operatörlerine ve gerektiğinde her ikisinin de ikinci seviye destek hizmeti konumundaki Arbor Cloud omurgasına kadar uzanan oldukça kapsamlı, bununla beraber birbirleri ile uyumlu ve tamamlayıcı olarak çalışan ürün ve hizmetlerden oluşmaktadır. Günümüzün en büyük tehditlerinden biri olan DDoS atakları ile mücadelede en önde yer alan Arbor portföyü, kurum içi koruma ile savunma görevindedir.

NETSCOUT’un NPM ve servis sürekliliği çözümleri ise sahip olduğu patentli ASI teknolojisi sayesinde oldukça verimli ve yönetilebilir bir model içinde verileri düzenli olarak yakalayıp analiz eder.

NETSCOUT’un amacı firmaları oluşabilecek risklerinden korumak, en zorlu performans ve güvenlik sorunlarını çözmelerine imkân sağlayarak bilgi işlem altyapısını oluşturan sistemlerin ve bunlara ilişkin servislerin sürekliliğini sağlamaktır. Pazar ve teknoloji liderliği, akıllı veri teknolojilerini, akıllı analitik ile birleştirmekle mümkün olmaktadır.

NETSCOUT, firmaların dijital dönüşüm süreçlerini kolaylaştırma ve güvence altına almaya yönelik çözümleri ile müşterileri için gerçek bir iş ortağı konumundadır.

Netscout Announces Latest Threat Intelligence Report

Netscout | Arbor Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin