Netscout | Prolink

Netscout

Netscout

1984 yılında kurulan Netscout, kablolu ve kablosuz ağların izlenmesi, test edilmesi ve problemlerin tespiti ile ilgili konularda ürettiği çözümlerle günümüzde market lideri pozisyonundadır. Bugün Netscout 27 ülkedeki 32 ofisinde 75’den fazla ülkedeki 20.000’den fazla müşteriye 3.200’den fazla profesyonel çalışanı ile destek vermektedir.

Netscout’un günümüz işletmelerin kullandığı zengin ve kompleks uygulamalar, yazılımlar, servisler ve cihazların bir uyum ve kesintisiz çalışmasını sağlayan çözümleri, sisteminizde oluşan problemlerin tespit edilmesinde ve bu problemlerin en kısa ve hızlı bir şekilde çözülmesinde en büyük yardımıcınız olmaktadir.

Kablolu ve Kablosuz Ağınızda oluşan sorunların kaynağını en hızlı şekilde belirlemenize yardımcı olan Onetouch, tek bir taşınabilir cihaz ile en yüksek verimi sağlamak için tasarlanmıştır. Kablosuz ağlarınızdaki sorunları zaman kaybı yaşamadan hızlı ve basit çözüm sunan Aircheck sadece kompleks yapılı sorunlarınızın tespitinin yanında IT çalışanlarının verimli çalışmasına büyük destek olmaktadır. Airmagnet Ailesi ile Netscout kullanıcılarına access pointlerinin konumlandırılmasında, performanslarının ölçülmesinde ve oluşan enterferans tespit edilmesinde çözüm sunarak diğer üreticilerin dışında ihtiyaç duyulan bütün araçları sağlamaktadır.

Netscout Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin