NetApp

NetApp

1992 yılında kurulan NetApp, sunduğu donanım ve yazılım özellikleri ile veri depolama, yedekleme, iş sürekliliği, felaket kurtarma, arşiv ve güvenlik çözümlerini yüksek performans, yönetim kolaylığı ve düşük toplam sahip olma maliyeti ile sunar. 12.000´den fazla çalışanı ve dünya genelindeki 150 bölge ofisi ile NetApp, veri depolama ve yönetimi alanının lider şirketlerindendir. NetApp, Fortune 1000, S&P 500, NASDAQ 100’ün bir parçası olup en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasındadır.

NetApp’ın tüm ürün ve hizmetlerinin merkezinde esneklik ve sadelik yer almaktadır. Mimarisinin esnekliği sayesinde kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hızlı ve ekonomik olarak veri depolama ve yönetim imkanına sahip olursunuz.

Kolay yönetilebilir, hızlı, güvenilir ve kolay ölçeklenir bir depolama çözümü sunan NetApp ürünleri ile SAN ve NAS yapılarını tek bir sistemde toplayabilir, felaket kurtarma amaçlı veri replikasyonu yapabilirsiniz. İş sürekliliği için yerel ya da uzak mesafelerde veri kaybı olmaksızın aktif aktif çalışan veri depolama altyapıları oluşturabilirsiniz.

NetApp tüm işletmelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çözümleri sunmak için Cisco, Microsoft, Oracle, VMware, Citrix, SAP, Fujitsu, Symantec, Commvault gibi sektörün önde gelen firmaları ile stratejik işbirlikleri yapmakta ve üst seviyede ortaklık kurmaktadır.

NetApp ürün portföyü hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz.

NetApp Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin