Kaspersky | Prolink

Kaspersky

Kaspersky

Kaspersky Lab, siber güvenlik alanında dünyanın en hızlı büyüyen şirketlerinden biridir. İngiltere'de tescil edilmiş bir şirket olarak 200 ülke ve bölgede faaliyet gösteren, 31 ülkede 35 ofise sahip olan bir kuruluştur. Kaspersky Lab bünyesinde yaklaşık 3.800 üst düzey uzman çalışmaktadır. Küresel vizyona sahip ve uluslararası piyasalara odaklanmış küresel bir şirkettir.

400 milyon kullanıcısı ve 270 bin kurumsal müşterisi bulunan Kaspersky Lab, 'Büyük üçlü' analiz kuruluşları (Gartner, IDC ve Forrester) tarafından uç nokta korumasında 'Lider' olarak konumlandırılmaktadır. Önde gelen uç nokta güvenliği tedarikçileri sıralamasında ilk dört arasında sağlam bir konuma sahip olarak pazar konumunu da iyileştirmeye devam etmektedir.

Temel faaliyet alanı uç nokta güvenliği olan Kaspesky Lab, özellikle küçük ve orta büyüklükteki işletme segmentinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda gelecek bir kaç yılda uç nokta güvenliği dışındaki çözümlerini de kurumsal güvenlik pazarında ana büyüme faktörü olarak görmektedir. Tehdit ortamının sürekli değişmesi müşteri ihtiyaçlarının da sürekli değişmesini beraberinde getirmektedir. Bu nedenle, Kaspersky Lab kurumsal ürün portföyünü küresel güvenlik istihbaratlarıyla güçlendirilen güvenlik çözümleri ve hizmetleriyle sürekli olarak genişletmektedir.

Kaspersky Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin