FireEye | Prolink

FireEye

FireEye

FireEye yeni nesil tehdit önleme (next generation threat protection) sistemi Firewall, IPS, Antivirus Gateway sistemlerinin önleyemediği advanced malware, zero-day, ve targeted APT attacks gibi gelişmiş saldırıları durdurmada liderdir.

FireEye Malware Protection Sistemi günümüzün (bilgi sızdırmaya yönelik) Web ve E-mail ve Dosya tehditlerini önler. İmza tabanlı ve sezgisel tarama yapabilen geleneksel tehdit önleme sistemleri sadece bilinen saldırılara karşı etkili iken FireEye sürekli değişen, yeni ve bilinmeyen saldırılara karşı da gerçek zamanlı koruma sağlar.

FireEye Yeni Nesil Tehdit Önleme Sistemleri

Şirketlerin iş akış süreçlerini sorunsuz bir şekilde sürdürmesi ve şirket verilerini tam kapsamlı olarak geliştirilen sistemler, teknolojinin ilerlemesi ile çizgi ötesi bir anlayış ile taçlandı. Yeni nesil tehdit önleme sistemlerinin sunulduğu yazılımlarda, şirket cihazlarının siber tehditlere karşı tam kapsamlı olarak korunması sağlanıyor. Next Generation Threat Protection olarak anılan sistemler, global pazardaki güçlü ağı sayesinde şirketlerin en hassas verilerinin ve çalışan bilgisayarlarının güvenliğini sağlayan FireEye tarafından sunuluyor.

Siber Güvenlik Sistemlerinin Yetersiz Kaldığı Alanlarda FireEye Var

Teknolojinin gelişimine paralel olarak siber saldırı yöntemleri de farklılık gösteriyor. Kamu kurumlarının, orta ve büyük ölçekli şirketlerin siber güvenlik ihtiyaçları da buna göre çeşitleniyor. Firewall ve IPS gibi sistemlerin siber güvenliği sağlamada yetersiz kaldığı zamanlarda üstün teknolojisi ile hizmet veren FireEye, yeni nesil güvenlik sistemlerini kurum ve kuruluşların kullanımına sunarak hassas verilerin daimi olarak korunmasına katkıda bulunuyor. Gelişmiş saldırıların durdurulmasında sektördeki standartları belirleyen FireEye, segment olarak Gateway ve Antivirus gibi yazılımların çok üzerindedir. Bilgi sızmaya yönelik tüm açıkların öngörülmesinde, tespit edilmesinde ve bertaraf edilmesinde büyük bir işlevi bulunan FireEye, bilinmeyen saldırılara karşı etkin bir koruma sağlar. Sunduğu tehdit önleme ve analizi imkanları ile yeni nesil tehditlere karşı her zaman hazırlıklı olmanızı sağlayan FireEye, dünya çapındaki kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Gerçek Zamanlı Siber Tehdit Önleyici

FireEye’ın özel yazılımı, art niyetli siber suçluların saldırılarının gerçek zamanlı olarak bertaraf edilmesini sağlar. Yeni nesil güvenlik duvarlarından ağ geçitlerine kadar siber tehdit önleyici sistemlerin işlevlerini yerine getiren yazılım, aynı zamanda imza bazlı savunma noktalarının gerekmediği e-postalardan web gezintilerine kadar dijital ortamda siber saldırının gelebileceği her alan için önleyici seçenekler oluşturur. Böylece saldırı nereden gelirse gelsin kolay bir şekilde önlenebilir ve püskürtülebilir. Şirketlerin en hassas verilerinin titizlikle korunmasını sağlayan yazılımlar, verilerin dinamik bir şekilde korunmasına olanak tanır. 40’tan fazla ülkenin siber güvenliğinden sorumlu olan FireEye, hem kurum içinde çalışan kullanıcıların hem de uzak erişim kullanıcılarının cihazlarını siber tehditlerden etkin bir şekilde koruyor.

Ağ Geçitlerinden Güvenlik Duvarlarına Kadar Güvenliğe Dair Ne Varsa

Yeni nesil siber tehdit önleme platformu olarak adlandırılan FireEye, siber saldırganın güvenlik duvarlarından ağ geçitlerine kadar siber güvenlik koruma yöntemlerinin tümünü aşması durumunda dahi saldırıları tespit eder. Gelişmiş siber tehditlere karşı etkin bir savunma mekanizması geliştiren FireEye, geleneksel siber savunma noktalarının çok ötesinde bir hizmet sunar. Siber suç örgütlerinin değişen taktiklerine uyum göstererek güvenlik önlemlerini kendine has geliştiricilerle güçlendiren FireEye, böylelikle kişisel siber saldırılardan kitlesel art niyetli yazılımlara kadar her tür saldırı için uygun bir güvenlik çözümü sunar. Farklı sektörlerden tüm kurum ve kuruluşların gereksinimlerine yanıt veren marka, böylelikle siber tehditleri bir sorun olmaktan çıkarır.

FireEye Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin