Brocade

Brocade

1995 yılında kurulan Brocade, sanallaştırılmış bir dünyada güvenilir, yüksek performanslı ağ çözümleri sağlayan bir sektör lideridir. Özellikle SAN - Storage Area Network - alanında depolama ağ pazarının tartışılmaz lideri olan Brocade, halka açık bir yüksek teknoloji şirketidir. 

Brocade, yerel ağ, sanallaştırma ve bulut bilgi işlem için üretilmiş yeni ürünleri ve çözümleri ile Data Center (Veri Merkezi) uzmanlığını çok daha ileri bir seviyeye taşımaktadır. 

Yaklaşık 5000 çalışanı ile 160'dan fazla ülkede faaliyet gösteren Brocade, San Jose California’da kurulmuş bir şirkettir. Ağ çözümleri, tümleşik Ethernet, depolama çözümleri ile uçtan uca veri merkezi ihtiyaçlarına çözüm sunabilen Brocade, 2010 yılında Foundry Networks’ü bünyesine katarak daha geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Brocade temel olarak;
Bugünün ihtiyaçlarına göre ağ karmaşıklıklarını eşsiz bir sadelikle gerçekleştiren
Kesintisiz ve sürekli çalışma prensibine dayanan 
Optimize edilmiş uygulamalar ile iş çevikliğini arttıran ve rekabet avantajı elde eden
Mevcut altyapı ile uyumlu, yatırımı koruyarak sorunsuz bir geçiş yapabilen ağların altyapısını oluşturur.

Brocade kapsamlı bir çözüm sağlamak için, eğitim, destek gibi profesyonel servis olanaklarını müşterilerine ve iş ortaklarına sunmaktadır. Brocade tüm dünyada global iş ortakları, yerel APN ortakları ve distribütörleri ile kanal çalışmasına önem veren bir firmadır. Brocade, APN kanal programı ile kablosuz ağlardan yüksek performanslı veri merkezi ürünlerine kadar kesintisiz iletişim sağlama hedefindedir.

Brocade Hakkında Bilgi Talepleriniz İçin

E-POSTA GÖNDERİLİYOR

Lütfen Bekleyin